Kategorie
Filtry

Testery SPI

space center 693251 640

Dokładna kontrola pasty lutowniczej z niespotykaną prostotą

Zmierz objętość pasty z niezrównaną dokładnością. Popraw swoje ustawienia procesu i tolerancji za pomocą sensownego automatycznego grupowania padów. I monitoruj swój proces w czasie rzeczywistym, zarówno online, jak i offline. Seria PI pokonuje ograniczenia tradycyjnego SPI, wykorzystując opatentowaną technologię odniesienia Z, aby zapewnić niezwykle precyzyjny pomiar objętości pasty nawet na najmniejszych padów. Rezultatem są jednoznaczne informacje w połączeniu z szeregiem inteligentnych funkcji automatycznego programowania, które zapewniają wysokiej jakości kontrolę w czasie odbioru linii - niezależnie od doświadczenia operatora.

Bez tytułu

 

PI series 3D SPI

 

Przejrzysta i prosta kontrola inspekcji

Jasność i prostota to słowa rzadko związane ze złożonym procesem kontroli pasty lutowniczej (SPI). Ale seria PI to zmienia. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi dotykowemu może być łatwo skonfigurowany i obsługiwany przez każdego po zaledwie godzinnym treningu. Kalibracja wymaga tylko naciśnięcia jednego przycisku. Maszyna sama się programuje po jednym skanerze bez płyty. A wydajność pozostaje niezmienna na liniach SMT - bez dostrajania.

Zmierz objętość pasty z niezrównaną dokładnością

Referencje Z są kluczem do dokładnej kontroli pasty lutowniczej. Dlatego zamiast odwoływać się tylko do małego przyciętego obszaru wokół padów, seria PI przechwytuje setki odniesień w bardzo dużym polu widzenia 3D. W rezultacie zawsze znasz dokładną objętość pasty osadzonej nawet na najmniejszych padów. Niezależnie od wypaczenia płyty pomiary pozostają dokładne we wszystkich typach rzeczywistych środowisk produkcyjnych

Przejmij kontrolę nad procesem drukowania

Aby jeszcze bardziej poprawić kontrolę procesu, seria PI wykorzystuje automatyczne grupowanie padów według współczynnika apertury powierzchniowej (AAR). Pozwala to na ciągłe doskonalenie procesu i ustawianie tolerancji niezależnie od produktów. Zapewnia również bardzo duże obrazy przeglądu 3D dla łatwej diagnostyki. Niezależnie od tego, czy korzystasz z wbudowanej funkcji pętli zamkniętej, aby poprawić wydajność, czy monitorujesz proces w czasie rzeczywistym za pomocą SIGMA Live, seria PI zapewnia całkowitą kontrolę nad procesem drukowania, aby zapewnić lepsze produkty i wyższe wydajności z każdą partią. Aby śledzić swoją wydajność w czasie, SIGMA Analiza pomaga raportować i monitorować swoje postępy, generując przydatne spostrzeżenia i analizy trendów.

 

Broszura PDF:

4030822 pi series brochure feb 20192

Pi series brochure

 

Twój najlepszy partner

Mając ponad 40 lat w branży elektronicznej i wyjątkową pozycję na rynku, możesz na nas liczyć. Rozumiemy szybkie zmiany na rynku i mamy silną obecność lokalną w ponad 50 krajach, aby pomóc naszym klientom. Dostarczamy technologie, które są przyszłościowe i są poświęcone naszej misji i naszym klientom.


 
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474