Kategorie
Filtry

Testery SPI

Pomiar objętości pasty z niezrównaną dokładnością. Popraw ustawienia procesu i tolerancji dzięki automatycznemu grupowaniu padów. Monitoruj swój proces w czasie rzeczywistym, zarówno online, jak i offline.

space center 693251 640

Seria PI pokonuje ograniczenia tradycyjnego SPI, wykorzystując opatentowaną technologię odniesienia Z, aby zapewnić niezwykle precyzyjny i powtarzalny pomiar objętości pasty nawet na najmniejszych padach.

Rezultatem są jednoznaczne informacje w połączeniu z szeregiem inteligentnych funkcji automatycznego programowania, które zapewniają wysokiej jakości kontrolę w czasie taktu linii - niezależnie od doświadczenia operatora.
 

PI Pico

Wysoka dokładność i powtarzalność 3D SPI z automatycznym programowaniem.


PI Pico

 

PI Primo

3D SPI z tymi samymi funkcjami co PI Pico, ale dwa razy szybsza, dla wymagających czasów taktu produkcji.


PI Primo
 

Broszura PDF:

Broszura PI Series

Brochure Pi series

 

Twój najlepszy partner

Mając ponad 40 lat w branży elektronicznej i wyjątkową pozycję na rynku, możesz na nas liczyć. Rozumiemy szybkie zmiany na rynku i mamy silną obecność lokalną w ponad 50 krajach, aby pomóc naszym klientom. Dostarczamy technologie, które są przyszłościowe i są poświęcone naszej misji i naszym klientom.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów
PI Pico - 3D SPI

PI Pico - 3D SPI

Wysoka dokładność i powtarzalność 3D SPI z automatycznym programowaniem   Przejrzysta i prosta kontrola inspekcji Przejrzystość i prostota to słowa rzadko kojarzone ze złożonym procesem kontroli pasty lutowniczej (SPI). Ale seria PI to zmienia. Dzięki…Testery SPIWięcej Zapytaj
PI Primo - 3D SPI

PI Primo - 3D SPI

Przejrzysta i prosta kontrola inspekcji Przejrzystość i prostota to słowa rzadko kojarzone ze złożonym procesem kontroli pasty lutowniczej (SPI). Ale seria PI to zmienia. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi z ekranem dotykowym może być łatwo skonfigurowana…Testery SPIWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

email kontaktowy do Jerzy Ziółkowski

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

email kontaktowy do Rafał Przegaliński

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

email kontaktowy do Aleksander Jaświec

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474

email kontaktowy do Tomasz Bińkowski