Strona główna » O nas

O nas

C.H.Erbslöh Polska jest firmą specjalizującą się w dystrybucji nowoczesnych surowców chemicznych i materiałów przemysłowych, stosowanych w różnych gałęziach przemysłu oraz maszyn służących do montażu elektronicznego i procesów produkcyjnych w przemyśle. Ponadto, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy wysoko wykwalifikowani w zakresie doradztwa technicznego.Nasza historia świadczy o tym, że kreatywność i odwaga w myśleniu umożliwiają osiągnięcie najwyższych standardów działania. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, co czyni nas niezawodnym partnerem w biznesie.

Wiemy, że podstawą sukcesu jest ciągłe doskonalenie, dlatego stale dbamy o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Cały czas firma C.H.Erbslöh Polska rozwija się. Współpracujemy z Państwem coraz ściślej i mamy nadzieję, że jesteście, i nadal będziecie, z tego partnerstwa zadowoleni.
 

Historia


Jesteśmy częścią starej niemieckiej firmy rodzinnej. Historia C.H.Erbslöh Europe rozpoczęła się w 1876 roku w Düsseldorfie nad Renem. Wtedy to 26-letni Carl Hugo Erbslöh założył firmę, zajmującą się hurtowym handlem surowcami chemicznymi produktami z sody, solami, chlorkiem wapnia, kwasami i siarką importowaną z Włoch. Po wojnie firma przeorientowała swój profil, dostosowując go do zmieniających się potrzeb rynku i skoncentrowała się na dystrybucji specjalistycznych surowców chemicznych, czym zajmuje się do dziś.

Ponad 20 lat temu współpracujący z C.H.Erbslöh dostawcy, chcąc mieć swoich przedstawicieli w innych krajach, skłonili zarząd do ekspansji na rynki europejskie. Pierwszym krokiem było założenie spółki zależnej w Polsce. I tak w 1997 roku powstała polska filia C.H. Erbslöh Polska. Niedługo później w Szwajcarii, kiedy wdrożenie w Polsce okazało się sukcesem, w Holandii, Austrii i na Litwie powstały kolejne spółki córki.

Dziś w skład C.H.Erbslöh Group poza Polską filią wchodzą oddziały C.H.Erbslöh z prawie całej Europy: Niemcy, Austria, Litwa, Holandia, Belgia, Dania, Węgry, Rosja i Szwajcaria. Dzięki szerokim wpływom, poza ogromnym doświadczeniem i zasobami firmy macierzystej, możemy także korzystać z doświadczenia współpracujących firm z całej Europy, zachowując przy tym bardzo dużą autonomię.

Od lat cieszymy się silną pozycją na rynku. W swojej długiej historii staraliśmy się stale zarządzać portfolio swoich produktów i rozwiązań tak, aby utrzymać równowagę między tradycją a innowacją, co sprawiło, że staliśmy się liderem w zakresie doradztwa technicznego. Nowoczesna technologia w połączeniu z silnym zaangażowaniem w zachowanie spójności i tradycji sprawiają, że C.H Erbslöh Polska niezmiennie wyróżnia się wśród innych dystrybutorów.