Strona główna » Guma i tworzywa sztuczne » Koncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowego
Kategorie
Filtry

Koncentraty barwiące do tworzyw sztucznych, gumy i kauczuku silikonowego - dystrybutor C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

Guma i kauczuk silikonowy znajdują bardzo szerokie zastosowanie w produkcji wielu przedmiotów użytkowych, detali technicznych, uszczelek, elastycznych łączników, zabawek i akcesoriów dla niemowląt, elementów dekoracyjnych i wielu innych wyrobów. Tak szerokie wykorzystanie w wielu gałęziach przemysłu sprawia, że pojawia się zapotrzebowanie na materiały w bogatej gamie kolorów. Barwienie gumy i kauczuku wymaga preparatów, które mogą być stosowane w wysokich temperaturach bez utraty ich właściwości.

Takimi cechami wyróżniają się produkty znajdujące się w asortymencie C.H Erbsloeh. Dystrybuujemy m.in. Primasil, który jest przedmieszką na bazie silikonu, stworzoną z przeznaczeniem do stosowania w barwieniu kauczuku silikonowego podczas jego wulkanizacji. Koncentrat barwiący jest również odporny na promieniowanie UV, co gwarantuje trwałość kolorów. Oferujemy również koncentrat barwiący Prismagum stworzony na bazie polimerowej, zawierający 57% substancji aktywnej. Proponowane koncentraty są zdyspergowane, nie zawierają aglomeratów pigmentów i są dostępne w szerokiej gamie barw z palet RAL i Pantone.

C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych, gumy i kauczuku silikonowego oraz firmą w zakresie doradztwa technicznego oraz dostaw nowoczesnych substancji chemicznych, bezpośrednio od sprawdzonych producentów.

Koncentraty są dostosowane do skali barwnej RAL, Pantone, lub dobrane pod kolor wymagany przez Klienta. Mogą spełniać wymagania FDA lub BFR.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Prismagum

 koncentraty barwiące dla przemysłu gumowego na nośniku polimerowym (SBR, EPR, NBR, FKM)Koncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowegoWięcej Zapytaj

Prismasil

koncentraty barwiące do silikonówKoncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowegoWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Guma i tworzywa sztuczne

Andrzej Srogosz

+48 601-588-336
ASrogosz@cherbsloeh.com