Strona główna » Guma i tworzywa sztuczne » Koncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowego
Kategorie
Filtry
Koncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowego

Barwniki i Koncentraty barwiące do tworzyw sztucznych, gumy i silikonu - dystrybutor C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

Tworzywa sztuczne, guma i kauczuk silikonowy znajdują bardzo szerokie zastosowanie w produkcji wielu przedmiotów użytkowych, detali technicznych, uszczelek, elastycznych łączników, zabawek i akcesoriów dla niemowląt, elementów dekoracyjnych i wielu innych wyrobów. Tak szerokie wykorzystanie w wielu gałęziach przemysłu sprawia, że pojawia się zapotrzebowanie na materiały w bogatej gamie kolorów. Barwienie gumy i kauczuku wymaga preparatów, które mogą być stosowane w wysokich temperaturach bez utraty ich właściwości.

Takimi cechami wyróżniają się produkty znajdujące się w asortymencie C.H Erbsloeh. Dystrybuujemy m.in. Primasil, który jest przedmieszką na bazie silikonu, stworzoną z przeznaczeniem do stosowania w barwieniu kauczuku silikonowego podczas jego wulkanizacji.

Barwniki i ​​Koncentraty barwiące są również odporne na promieniowanie UV, co gwarantuje trwałość kolorów. Oferujemy również koncentrat barwiący Prismagum stworzony na bazie polimerowej, zawierający 57% substancji aktywnej. Proponowane koncentraty są zdyspergowane, nie zawierają aglomeratów pigmentów i są dostępne w szerokiej gamie barw z palet RAL i Pantone.

C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem barwników, koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych, gumy i kauczuku silikonowego oraz firmą w zakresie doradztwa technicznego oraz dostaw nowoczesnych substancji chemicznych, bezpośrednio od sprawdzonych producentów.

Koncentraty barwiące i barwniki do tworzyw sztucznych, gumy i silikonu są dostosowane do skali barwnej RAL, Pantone, lub dobrane pod kolor wymagany przez Klienta. Mogą spełniać wymagania FDA lub BFR.Prisma Color Ltd jest głównym dostawcą barwników dla przemysłu silikonowego w Wielkiej Brytanii i za granicą. Nasi klienci wybierają PRISMASIL firmy Prisma Color ze względu na naszą doskonałą wiedzę techniczną i aplikacyjną, co pozwala nam zaoferować idealne dopasowanie do każdej aplikacji.

PRISMASIL to przedmieszka pigmentowa na bazie gumy silikonowej do stosowania we wszystkich systemach silikonowych HTV.

Oferujemy w pełni zintegrowane możliwości produkcyjne i laboratoryjne, które zapewniają najwyższy poziom reakcji dla naszych klientów i koncentrują się na spełnianiu Twoich potrzeb i terminach.

PRISMASIL Color barwniki i koncentraty barwiące do gumy silikonowej i fluidu:

  • Przedmieszka barwna dla przemysłu silikonowego
  • Na bazie gumy silikonowej
  • Dostępne odcienie RAL i Pantone
  • Niestandardowe dopasowanie kolorów
  • Małe partie barwników w hurtowej dostawie
  • Dostępne są również efekty specjalne i przedmieszki z dodatkami
  • W razie potrzeby zgodność z FDR i BFR
  • Związki przewodzące
     
Tabela kolorów dla barwników i koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych i gum

 

 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Prismagum

 koncentraty barwiące dla przemysłu gumowego na nośniku polimerowym (SBR, EPR, NBR, FKM)Koncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowegoWięcej Zapytaj

Prismasil

koncentraty barwiące do silikonówKoncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowegoWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Guma i tworzywa sztuczne

Andrzej Srogosz

+48 601-588-336

email kontaktowy do Andrzej Srogosz