Strona główna » Guma i tworzywa sztuczne » Koncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowego
Kategorie
Filtry
Koncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowego

Barwniki i Koncentraty barwiące do tworzyw sztucznych, gumy i silikonu - dystrybutor C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

Tworzywa sztuczne, guma i kauczuk silikonowy znajdują bardzo szerokie zastosowanie w produkcji wielu przedmiotów użytkowych, detali technicznych, uszczelek, elastycznych łączników, zabawek i akcesoriów dla niemowląt, elementów dekoracyjnych i wielu innych wyrobów. Tak szerokie wykorzystanie w wielu gałęziach przemysłu sprawia, że pojawia się zapotrzebowanie na materiały w bogatej gamie kolorów. Barwienie gumy i kauczuku wymaga preparatów, które mogą być stosowane w wysokich temperaturach bez utraty ich właściwości.

Takimi cechami wyróżniają się produkty znajdujące się w asortymencie C.H Erbsloeh. Dystrybuujemy m.in. Primasil, który jest przedmieszką na bazie silikonu, stworzoną z przeznaczeniem do stosowania w barwieniu kauczuku silikonowego podczas jego wulkanizacji.

Barwniki i ​​Koncentraty barwiące są również odporne na promieniowanie UV, co gwarantuje trwałość kolorów. Oferujemy również koncentrat barwiący Prismagum stworzony na bazie polimerowej, zawierający 57% substancji aktywnej. Proponowane koncentraty są zdyspergowane, nie zawierają aglomeratów pigmentów i są dostępne w szerokiej gamie barw z palet RAL i Pantone.

C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem barwników, koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych, gumy i kauczuku silikonowego oraz firmą w zakresie doradztwa technicznego oraz dostaw nowoczesnych substancji chemicznych, bezpośrednio od sprawdzonych producentów.

Koncentraty barwiące i barwniki do tworzyw sztucznych, gumy i silikonu są dostosowane do skali barwnej RAL, Pantone, lub dobrane pod kolor wymagany przez Klienta. Mogą spełniać wymagania FDA lub BFR.



Prisma Color Ltd jest głównym dostawcą barwników dla przemysłu silikonowego w Wielkiej Brytanii i za granicą. Nasi klienci wybierają PRISMASIL firmy Prisma Color ze względu na naszą doskonałą wiedzę techniczną i aplikacyjną, co pozwala nam zaoferować idealne dopasowanie do każdej aplikacji.

PRISMASIL to przedmieszka pigmentowa na bazie gumy silikonowej do stosowania we wszystkich systemach silikonowych HTV.

Oferujemy w pełni zintegrowane możliwości produkcyjne i laboratoryjne, które zapewniają najwyższy poziom reakcji dla naszych klientów i koncentrują się na spełnianiu Twoich potrzeb i terminach.

PRISMASIL Color barwniki i koncentraty barwiące do gumy silikonowej i fluidu:

  • Przedmieszka barwna dla przemysłu silikonowego
  • Na bazie gumy silikonowej
  • Dostępne odcienie RAL i Pantone
  • Niestandardowe dopasowanie kolorów
  • Małe partie barwników w hurtowej dostawie
  • Dostępne są również efekty specjalne i przedmieszki z dodatkami
  • W razie potrzeby zgodność z FDR i BFR
  • Związki przewodzące
     
Tabela kolorów dla barwników i koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych i gum

 

 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Prismagum

 koncentraty barwiące dla przemysłu gumowego na nośniku polimerowym (SBR, EPR, NBR, FKM)Koncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowegoWięcej Zapytaj

Prismasil

koncentraty barwiące do silikonówKoncentraty barwiące do gumy i kauczuku silikonowegoWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Guma i tworzywa sztuczne

Andrzej Srogosz

+48 601-588-336

email kontaktowy do Andrzej Srogosz