Witaminy i betakaroteny - producent Divi’s
Divi’s Laboratories Limited to międzynarodowa, technologicznie zaawansowana firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości składników nutraceutycznych, dodatków do żywności oraz surowców dla suplementów diety. Spółka została założona w 1990 roku i posiada siedzibę w Hyderabad (Indie), a poprzez Divi’s Nutraceuticals obsługuje klientów na rynkach Europy, Ameryki Północnej i Azji.
Divi’s jest uznawana za jednego z największych i najbardziej wiarygodnych producentów karotenoidów i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach na świecie
Portfolio
Divi’s obejmuje ponad 80 form składników nutraceutycznych, zaprojektowanych z myślą o stabilności, biodostępności i łatwości aplikacji technologicznej. Firma oferuje m.in.:
Karotenoidy
- beta‑karoten (naturalny i syntetyczny),
- astaksantyna,
- likopen,
- luteina i zeaksantyna,
- apokarotenal.
Witaminy
- witamina A
- witamina D, D2 i D3,
- witamina E
- witamina K2
- witamina K2 MK7
Składniki dostępne są w różnych formach technologicznych: beadlets (granulki), proszki, zawiesiny olejowe, emulsje i formy płynne, co pozwala na ich szerokie zastosowanie w produktach spożywczych i suplementach diety.