Strona główna » Kosmetyki » Solubilizatory
Kategorie
Filtry
Solubilizatory

Solubilizatory w kosmetyce C.H. Erbslöh Dystrybutor

Produkcja kosmetyków wiąże się procesem mieszania różnych składników, którego efektem ma być jednolita konsystencja. W skład preparatów kosmetycznych wchodzą różne substancje czynne, w tym także rozpuszczalne. Aby przyspieszyć ich rozprowadzanie w płynnej bazie oraz poprawić jakość tego procesu, stosuje się solubilizatory.

Pełnią one funkcję pośredników w procesie rozpuszczania, działając na jeden z dwóch sposobów. Ich cechą charakterystyczną jest zdolność do tworzenia dyspersji. Dzięki temu gotowy preparat nie wymaga mieszania czy wstrząsania przed użyciem. Solubilizatory to zarówno substancje hydrotropowe, które tworzą z cząsteczkami dobrze rozpuszczalne asocjaty (cząstki o nietrwałych połączeniach), jak i micelarne, tworzące z nimi koloid. Preparaty tego typu pozwalają między innymi na szybkie i efektywne rozprowadzenie substancji oleistych w bazie wodnej, a także substancji czynnych i kompozycji zapachowych. Dlatego stosuje się je głównie w produkcji kosmetyków i środków higieny osobistej, w których ponad 95% składu stanowi woda lub roztwór o niewielkiej zawartości alkoholu.

Firma C.H. Erbslöh Polska Sp. z o. o. już od ponad 20 lat jest dystrybutorem najlepszej jakości solubilizatorów do kosmetyków na terenie Polski. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Poniżej prezentujemy przykładowe solubilizatory:

 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Sophogreen™ Plus

Naturalny solubilizator będący alternatywą dla PEG-40 hydrogenated castor oil. Posiada certyfikat Ecocert / Cosmos.  SolubilizatoryWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Anna Rękawek-Trąbińska

+48 665-950-833
ARekawek@cherbsloeh.com

Dominika Kiełkiewicz

+48 663-840-424
DKielkiewicz@cherbsloeh.com

Magdalena Bielawska

+48 695-645-474
MBielawska@cherbsloeh.com

Magdalena Wielgosz

+48 661-842-484
MWielgosz@cherbsloeh.com