Strona główna » Kosmetyki » Aktywne ekstrakty roślinne i soki
Kategorie
Filtry
Aktywne ekstrakty roślinne i soki

Aktywne ekstrakty roślinne i soki w kosmetyce C.H. Erbslöh

Kosmetyki naturalne i środki higieny osobistej mają na celu pielęgnację skóry oraz dostarczanie jej cennych składników. Ich najbogatszym źródłem jest natura. Ponadto substancje zawarte w roślinach mają najlepiej przyswajalną formę, dostosowaną do potrzeb i możliwości żywych organizmów. Dlatego w produkcji kosmetyków stosuje się rozmaite ekstrakty roślinne pozyskiwane w wyniku stosowania procesów technologicznych, które gwarantują zachowanie ich wysokich wartości.

Ekstrakty roślinne zawierają substancje takie jak witaminy, polifenole, flawonoidy, antyoksydanty czy mikroelementy niezbędne np. do produkcji kolagenu lub redukcji poziomu wolnych rodników. Kosmetyki wyprodukowane na bazie takich substancji odżywiają skórę, nawilżają ją, regenerują i cofają efekty starzenia.

Pozyskiwanie ekstraktów roślinnych odbywa się metodami dyfuzji z zastosowaniem odpowiedniego rozpuszczalnika. Wymaga też bardzo precyzyjnego przestrzegania receptur, dozowania substancji czynnych oraz kontroli przebiegu procesów, które zostały ustandaryzowane. Producentom kosmetyków oferujemy aktywne ekstrakty roślinne wodne glicerynowe i olejowe oraz soki roślinne.

Ekstrakty roślinne otrzymywane w procesie biotechnologicznym opartym na aktywacji enzymatycznej z potwierdzonymi badaniami in vitro, in vivo, ex vivo.

Ponadto oferujemy Państwu aktywne ekstrakty roślinne oraz soki tworzone na specjalne życzenie i z myślą o indywidualnych potrzebach dostosowanych do projektu.

W ofercie dostępne są następujące aktywne ekstrakty roślinne :

  • wodne
  • glicerynowe
  • olejowe
  • pudrowe

Zobacz katalog PHENBIOX

Zobacz katalog NATURAL EXTRACTS


 
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Magdalena Wielgosz

+48 661-842-484

Magdalena Wielgosz kontakt

Dominika Kiełkiewicz-Wysokińska

+48 663-840-424

Dominika Kiełkiewicz kontakt

Marta Maroszek

+48 663-840-494

Marta Maroszek kontakt