Strona główna » Kosmetyki » Surfaktanty
Kategorie
Filtry
Surfaktanty

Surfaktanty w kosmetyce C.H. Erbslöh Polska Dystrybutor

Surfaktanty są grupą związków chemicznych o szerokim zastosowaniu w procesach produkcji różnych środków kosmetycznych, higieny osobistej, piorących, chemii gospodarczej, ale również farb i lakierów czy preparatów medycznych. Stosuje się je również w metalurgii, przemyśle tekstylnym, budowlanym, włókienniczym i wielu innych.

Wspólną cechą wszystkich surfaktantów jest ich zdolność do obniżania napięcia powierzchniowego cieczy. Preparaty wykorzystywane do produkcji kosmetyków i detergentów stanowią jedną z dwóch grup tych substancji. Są to związki o zróżnicowanej budowie chemicznej, z uwagi na którą wyróżnia się surfaktanty kationowe, anionowe, niejonowe oraz amfoteryczne. Przeznaczenie tych substancji jest również zróżnicowane zależnie od tego, jaką funkcję pełnią w konkretnym produkcie. Mogą to być środki dyspergujące, zwilżające, pianotwórcze, a także mogą być stosowane jako emulgatory lub solubilizatory. Zależnie od rodzaju przyspieszają rozpływanie cieczy, usuwają zanieczyszczenia, redukują lub wytwarzają pianę czy łączą lub separują wodę od oleju.

Firma C.H. Erbslöh Polska Sp. z o. o. już od ponad 20 lat jest dystrybutorem najlepszej jakości surfaktantów do kosmetyków na terenie Polski. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Poniżej prezentujemy przykładowe surfaktanty:

 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

SAPNOV ™

SAPNOV TM INCI: Quillaja saponaria wood extractSurfaktantyWięcej Zapytaj

SOPHOGREEN ™ PLUS

SOPHOGREEN TM PLUS INCI: Water (and) Hydrolysed Candida Bombicola ExtractSurfaktantyWięcej Zapytaj

Appygreen ™ 812

Appygreen ™ 812 INCI: Water (and) Decyl Glucoside (and) Xylose (and) Decyl AlcoholSurfaktantyWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Anna Rękawek-Trąbińska

+48 665-950-833
ARekawek@cherbsloeh.com

Dominika Kiełkiewicz

+48 663-840-424
DKielkiewicz@cherbsloeh.com

Magdalena Bielawska

+48 695-645-474
MBielawska@cherbsloeh.com

Magdalena Wielgosz

+48 661-842-484
MWielgosz@cherbsloeh.com