Strona główna » Kontakt
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kontakt


C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

ul. Farbiarska 69
02-862 Warszawa
 
Tel: +48 22 899 19 44-46
Fax: +48 22 899 19 47
Email: info.pl@cherbsloeh.com

 

Kosmetyki

Anna Rękawek-Trąbińska

+48 665-950-833
ARekawek@cherbsloeh.com

Dominika Kiełkiewicz

+48 663-840-424
DKielkiewicz@cherbsloeh.com

Magdalena Bielawska

+48 695-645-474
MBielawska@cherbsloeh.com

Magdalena Wielgosz

+48 661-842-484
MWielgosz@cherbsloeh.com

Farmacja i suplementy diety

Zbigniew Chalecki

+48 503 120 136
ZChalecki@cherbsloeh.com

 

Dodatki do żywności

Aromaty słone

Sylwia Bojańczyk

+48 661 545 494
SBojanczyk@cherbsloeh.com

Aromaty słodkie

Ewa Melka

+48 605 648 474
EMelka@cherbsloeh.com

Aromaty do napojów

Piotr Golusik

+48 724 424 434
PGolusik@cherbsloeh.com

Aromaty do środków farmaceutycznych

dr Zbigniew Chalecki

+48 503 120 136
ZChalecki@cherbsloeh.com

Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910
JZiolkowski@cherbsloeh.com

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484
RPrzegalinski@cherbsloeh.com

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677
AJaswiec@cherbsloeh.com

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474
TBinkowski@cherbsloeh.com

Kleje przemysłowe

Karolina Janczak

+48 663-840-464
KJanczak@cherbsloeh.com

 

Środki smarowe

Andrzej Srogosz

+48 601-588-336
ASrogosz@cherbsloeh.com

 

Chemia gospodarcza i agrochemia

Zbigniew Chalecki

+48 503 120 136
ZChalecki@cherbsloeh.com

 

Oczyszczanie ścieków przemysłowych

Arkadiusz Walkiewicz

+48 667-883-334
AWalkiewicz@cherbsloeh.com

Hubert Izydorski

+48 609-749-454
HIzydorski@cherbsloeh.com

Powłoki malarskie i kleje

Mirosław Marjański

+48 607-118-613
MMarjanski@cherbsloeh.com

 

Guma i tworzywa sztuczne

Andrzej Srogosz

+48 601-588-336
ASrogosz@cherbsloeh.com