Strona główna » Maszyny i materiały do elektroniki » Maszyny do Lutowania » Automaty do lutowania selektywnego (Fale selektywne)
Kategorie
Filtry

Automaty do lutowania selektywnego (Fale selektywne)

altFirma Inertec działa na rynku od ponad 20 lat i specjalizuje się w produkcji maszyn do lutowania selektywnego. Inertec oferuje usługi począwszy od konsultacji i pomocy przy odpowiednim zaplanowaniu zakupu, po wdrożenie maszyn oraz ich serwis u klienta. Niemiecka spółka podkreśla, że jej podstawową przewagą konkurencyjną jest elastyczność działania i szeroka oferta, w której możemy znaleźć zarówno proste maszyny mini wave, jak i zaawansowane wielomodułowe rozwiązania typu Inline. Maszyny niemieckiej firmy chętnie wykorzystują firmy z branży motoryzacyjnej, a w szczególności systemy Inline, pozwalające na produkcję PCB w tempie 30 s lub mniej na jedną płytkę. W portfolio Inertec znajdziemy m.in. rozwiązania przygotowane pod potrzeby małych i średnich firm, które szczególnie zwracają uwagę na takie cechy, jak prostota użytkowania czy elastyczność. Przy czym jak zapewnia firma, nawet w najprostszych maszynach zapewniana jest powtarzalność procesów produkcyjnych, dzięki zastosowaniu serwomechanizmów, które zapewniają odpowiednią dokładność ustawień. Inertec współpracuje także z dużymi producentami elektroniki, którzy często wymagają tworzenia indywidualnych wielomodułowych rozwiązań, uwzględniających konkretne potrzeby firmy. Jak podkreśla Inertec, jej głównym celem jest taka współpraca z klientem, która pozwala na jak najszybszy zwrot nakładów inwestycyjnych.

alt

CUBE Inline +
Modułowy system lutowania
dla najwyższej wydajności
 
CUBE Inline +
 
Inteligentny system modułowy, elastyczny dla każdego rodzaju wymagań klienta. Najlepsza możliwa konstrukcja ze wszystkich elementy systemu zapewniają łatwy w utrzymaniu dostęp do urządzenia.
 
 
 
 
 
 
 
alt
 
Przejrzysta kontrola
Proste, graficzne programowanie pozwala
na szybkie przygotowanie do lutowania selektywnego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Precyzyjna kontrola topnikowania
Rozwiązanie drop-jet jest idealnym rozwiązaniem do aplikacji topnikowania. W zależności od wymaganego czasu cyklu system może być wyposażony w wiele głowic natryskowych. Optyczny monitoring strumienia za pomocą wiązki światła jest standardem we wszystkich urządzeniach firmy INERTEC.
dozowanie topnika
 
Kropelkowe dozowanie topnika
 
 
Ogrzewanie o wysokiej wydajności
W zależności od specyfikacji systemu liczbę modułów podgrzewania, a także rodzaj podgrzewania można wybrać według potrzeb.
 
Inertec_20Cube_20Inline_20Plus
 
 
Solidny trasnporter
Segmentowy transport oparty jest na łańcuchu. Ramka lutownicza PCB umieszczana jest precyzyjnie w poszczególnych segmentach procesu za pomocą systemu ograniczników.
System może być zamówiony z automatyczną regulacją szerokości przenośnika jako opcja.
 
przenośnik
Kontrola i monitorowanie procesu
Opcje które zapewniają doskonałą kontrolę procesu takie jak kamera procesowa, elektroniczne monitorowanie wysokości fali lutowniczej, korekta pozycji przez wykrywanie odniesienia i ugięcia płytki drukowanej przez czujnik kontroli wypaczenia.
 
Kontrola i monitorowanie procesu
 
Szybka i prosta wymiana tygla
Szybka zmiana zestawu tygla umożliwia stosowanie różnych rodzajów spoiwa. Jest to możliwe za pomocą specjalnego wózka.
 
wymiana lutu
 
Moduł do lutowania

Opcja wstępnego podgrzewania azotu doskonale zaprojektowane dysze lutownicze
umożliwia ciągłe ogrzewanie złącze podczas procesu lutowania i równomiernie nagrzewa bezpośredni obszar lutowania.

Integracja dwóch jednostek lutowniczych w system oferuje możliwość pracy z dwoma zakresami typu: różne stopy lub różne rozmiary dysz.

 

Moduł do lutowania mini falą

 
Wymienne dysze lutownicze
Zaawansowana konstrukcja dysz pozwala na ich szybką wymianę nawet w trakcie produkcji, jeżeli wymaga tego produkt..
 
wymiana dyszy
 
 
Moduł lutowania ActiveFlow
Moduł ActiveFlow pozwala na wysoki transfer energii pomiędzy najmniejszymi luzami części do płytek drukowanych o wymiarach 400 x 400 mm. Krótko mówiąc w budowie systemu 30-sekundowe cykle nie są wyzwaniem dla INERTEC.
 
activeflow
 
Producent:
 
Intertec
 
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

email kontaktowy do Jerzy Ziółkowski

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

email kontaktowy do Rafał Przegaliński

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

email kontaktowy do Aleksander Jaświec

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474

email kontaktowy do Tomasz Bińkowski