Kategorie
Filtry

Roboty stołowe do elektroniki

myt application 970x3522

Od prostych do złożonych jakość i elastyczność w jednym

Zespoły elektroniczne stają się coraz bardziej złożone, a świadomość kosztów przesuwa granice technologii. Roboty stołowe muszą być wysoce wydajne i skalowalne, aby spełniały obecne i przyszłe wymagania. Od zaawansowanego prototypowania po produkcję seryjną, systemy te zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności i konfigurowalności. Niezależnie od tego, czy uszczelniasz obudowy elektryczne, czy nakładasz niedopełnienie na BGA, skalowalność do partii objętościowych i powtarzalne wyjście systemu pozwalają ci rozwijać i dojrzewać proces w jednym systemie.

  • Niski koszt utrzymania
  • Przyjazny użytkownikowi
  • Intuicyjny interfejs programowania
  • Łatwa personalizacja
  • Sprawdzona wydajność w różnorodnych aplikacjach 

Niedopełnienie, srebrna żywica epoksydowa lub topnik. Szybkie natryskiwanie SMA, glob top lub pasty lutowniczej. Obejmuje szeroki zakres formatów, punktów cenowych i zaawansowane funkcje automatyzacji. Seria MYSmart oferuje kompletne portfolio rozwiązań do dozowania na stole i w linii, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do każdego środowiska produkcyjnego.

Kompaktowe roboty dozujące blaty

Dla małych producentów seria MYSmart zapewnia wybór solidnych robotów dozujących blaty o różnych poziomach możliwości.

Zaprojektowany do montażu

Półautomatyczna seria MYT10 doskonale nadaje się do ekonomicznego przenoszenia niepakowanych opakowań elektronicznych i przemysłowych, a także do testowania, spawania i dozowania przewodzącego ciepło. Automatyczna kalibracja igły i inteligentne sterowanie zaworem pomaga zapewnić minimalne czasy konfiguracji i przestoju w przypadku najbardziej skomplikowanych procedur programu.

Dozownik pełnozakresowy na blacie

Seria MYT50 oferuje bardziej zaawansowane funkcje, w tym zautomatyzowaną kalibrację i kontrolę wizualną, skanowanie kodów kreskowych i referencyjnych oraz kompensację wysokości lasera w osi Z, zapewniając łatwą w użyciu funkcjonalność liniową w kompaktowym formacie na stole.

Twój najlepszy partner

Mając ponad 40 lat w branży elektronicznej i wyjątkową pozycję na rynku, możesz na nas liczyć. Rozumiemy szybkie zmiany na rynku i mamy silną obecność lokalną w ponad 50 krajach, aby pomóc naszym klientom. Dostarczamy technologie, które są przyszłościowe i są poświęcone naszej misji i naszym klientom.

 


 
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

email kontaktowy do Jerzy Ziółkowski

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

email kontaktowy do Rafał Przegaliński

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

email kontaktowy do Aleksander Jaświec

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474

email kontaktowy do Tomasz Bińkowski