Kategorie
Filtry

Liniowe dozowniki do elektroniki

Liniowe Dozowniki do materiałów 1- składnikowych (sylikony, pasty, kleje)

myd application 970x3523

Produkcja masowa
w aplikacjach 24/7

Dozowanie zmieniło się z prostych linii lub kropek w wysoce specjalistyczny sprzęt. Precyzyjne i powtarzalne objętości materiałów umożliwiają ciągłe doskonalenie opakowań elektroniki. Od opakowania półprzewodników po obudowy elektroniki - nie ma dwóch takich samych wymagań. Dozowniki serii MYD są dostosowane do przekraczania twoich wymagań, niezależnie od tego, czy chodzi o długie deski, środowisko do pomieszczeń czystych, dozowanie o wysokiej precyzji, czy ogólne. Ta rodzina dozowników została sprawdzona w środowiskach 24/7, aby była gotowa na bieżące i przyszłe zastosowania.

myd 3800x8363

  • Niezrównana wartość produkcji
  • Bezdotykowa technologia natryskiwania
  • Półautomatyczna lub pełna automatyzacja
  • Niskie koszty utrzymania i długa żywotność
  • Precyzyjna kontrola objętości dozowania

Niedopełnienie, srebrna żywica epoksydowa lub topnik. Szybkie natryskiwanie SMA, glob top lub pasty lutowniczej. Obejmuje szeroki zakres formatów, punktów cenowych i zaawansowane funkcje automatyzacji. Seria MYSmart oferuje kompletne portfolio rozwiązań do dozowania na stole i w linii, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do każdego środowiska produkcyjnego.

 

Wszechstronne urządzenia dozujące na linii

Dla dużych producentów elektroniki użytkowej seria MYSmart oferuje szeroki zakres ekonomicznych rozwiązań dozowania w linii, wraz z szeroką gamą technologii zaworów.

Sprawdzone aplikacje o dużej objętości

Te wysoce elastyczne platformy sprawdziły się w zastosowaniach do pakowania półprzewodników, takich jak niedopełnienie, srebrna żywica epoksydowa lub topnik, a także szybkie SMA, glob top lub natryskiwanie pasty lutowniczej do montażu PCB.

Twój najlepszy partner

Mając ponad 40 lat w branży elektronicznej i wyjątkową pozycję na rynku, możesz na nas liczyć. Rozumiemy szybkie zmiany na rynku i mamy silną obecność lokalną w ponad 50 krajach, aby pomóc naszym klientom. Dostarczamy technologie, które są przyszłościowe i są poświęcone naszej misji i naszym klientom.

4012648 myd in line dispensing brochure nov 173

BROSZURA PDF


 
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

email kontaktowy do Jerzy Ziółkowski

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

email kontaktowy do Rafał Przegaliński

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

email kontaktowy do Aleksander Jaświec

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474

email kontaktowy do Tomasz Bińkowski