mocowanie elementów na PCB, montaż SMD, klej do mocowania soczewek, klejenie tworzyw sztucznych, materiał do zalewania
| Przykładowe aplikacje |
Lepkość [mPas] | Baza | Utwardzanie | Własności/certyfikacje |
|---|---|---|---|---|
|
mocowanie elementów na PCB, |
19,000-32,000 |
hybryda |
UV VIS |
Hybryda akrylanowa, |
Kleje Panacol Vitralit® to jednoskładnikowe, bezrozpuszczalnikowe kleje utwardzane promieniowaniem.
Zalety to bardzo krótki czas utwardzania, dobra przyczepność do różnych podłoży i łatwa obsługa.
Vitralit® UV 2113 jest mocno wypełniony, ma niski współczynnik
rozszerzalność cieplna i niski skurcz.
Produkty Vitralit® są używane w elektronice, zastosowaniach medycznych, optyce i ogólnie do mocowania części.
Vitralit® UV 2113 to utwardzany promieniami UV i światłem akrylowy system hybrydowy o bardzo dobrej przyczepności do wielu
materiały. Vitralit® UV 2113 służy do klejenia / uszczelniania tworzyw sztucznych oraz szkła i metali. To jest
wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością do FR4 i służy do ochrony przed wrażliwymi elementami jak: wpływy mechaniczne i środowiskowe.
Vitralit® UV 2113 jest odporny na uderzenia, ma suchą powierzchnię i jest odporny na lutowanie przemysłowe.
Vitralit® UV 2113
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
| Produkt | Skrócony opis | Grupa produktów | ||
|---|---|---|---|---|
![]() | Elecolit® 327 | łączenie części przewodzących prąd
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® 2020 | klejenie szkła, powłoka kopuły, materiał do zalewania
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® 1600 LV | mocowanie elementów na PCB, powłoka ochronna, hermetyzacja elementów elektronicznych, hermetyzacja chipa, materiał do zalewania, motoryzacja, lotnictwo, karta inteligentna
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® 7641 | klejenie tworzyw sztucznych, klejenie szkła materiał do zalewania
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Structalit® 5891 T | glob top hermetyzacja, montaż SMD, mocowanie elementów na PCB
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® 1655 | hermetyzacja elementów elektronicznych, klejenie szkła, klej do montażu urządzeń medycznych
| Medyczna | Więcej Zapytaj |
|
Karolina Masny +48 663-840-464 |