Kosmetyki
Farmacja i suplementy diety
Dodatki do żywności
Kleje przemysłowe
Guma i tworzywa sztuczne
Maszyny i materiały do elektroniki
Środki smarne
Chemia gospodarcza i agrochemia
Oczyszczanie ścieków przemysłowych
Powłoki malarskie i klejepowłoka kopuły
| Przykładowe aplikacje |
Lepkość [mPas] | Baza | Utwardzanie | Własności/certyfikacje |
|---|---|---|---|---|
|
powłoka kopuły |
55,000-80,000 |
epoksydowa | UV |
nadaje się do powłok wypukłych, |
Panacol Vitralit® kleje są jednoskładnikowymi, bezrozpuszczalnikowymi klejami utwardzanymi promieniowaniem.
Zalety to bardzo krótki czas utwardzania, dobra przyczepność do różnych podłoży i łatwa obsługa. Światło ultrafioletowe.
Vitralit® UC 6686 to jednoskładnikowy klej epoksydowy utwardzany promieniami UV, który bardzo szybko utwardza się pod spodem.
Vitralit® UC 6686 utwardza się do przezroczystej, błyszczącej, błyszczącej powierzchni, jest bardzo twarda i odporna na zarysowania. Dzięki niewielkiemu efektowi powiększenia struktury i obrazy pod powłoką uzyskują lepsze rezultaty .
Vitralit® produkty są używane w elektronice, zastosowaniach medycznych, optyce i ogólnie do mocowania części.
Vitralit® UC 6686 jest przeznaczony do nakładania powłok kopułowych na tworzywach sztucznych, szkle lub metalach.
Vitralit® UC 6686
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
| Produkt | Skrócony opis | Grupa produktów | ||
|---|---|---|---|---|
![]() | Vitralit® 4731 VT | klejenie szkła, hermetyzacja wyświetlacza, klejenie tworzyw sztucznych laminowanie folią z tworzywa sztucznego, cement do mocowania soczewek, materiał do zalewania
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Elecolit® 6207 | kapsułkowanie, ogólne zalewanie
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® UD 8050 | Powłoki konformalne
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® UV 2150 | hermetyzacja części z tworzyw sztucznych, klejenie tworzyw sztucznych, laminowanie folią z tworzywa sztucznego, materiał do zalewania
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Structalit® 5604 | mocowanie elementów na PCB, montaż SMD, karta inteligentna, klejenie tworzyw sztucznych
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Elecolit® 3655 | Mocowanie matrycy LED
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
|
Karolina Masny +48 663-840-464 |