klejenie szkła
| Przykładowe aplikacje |
Lepkość [mPas] | Baza | Utwardzanie | Własności/certyfikacje |
|---|---|---|---|---|
|
klejenie szkła |
700-1,000 |
akrylowa | UV |
Nie żółknie, |
Panacol Vitralit® kleje są jednoskładnikowymi, bezrozpuszczalnikowymi klejami utwardzanymi promieniowaniem.
Zalety to bardzo krótki czas utwardzania, dobra przyczepność do różnych podłoży i łatwa obsługa.
Vitralit® produkty są używane w elektronice, zastosowaniach medycznych, optyce i ogólnie do mocowania części.
Vitralit® 7256 to bardzo czysty klej do szkła. Charakteryzuje się przede wszystkim przezroczystą odpornością na żółknięcie i dlatego doskonale nadaje się do wszystkich połączeń szkło-szkło, zarówno optycznych, jak i szklanych przemysł przetwórczy.
Vitralit® 7256
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
| Produkt | Skrócony opis | Grupa produktów | ||
|---|---|---|---|---|
![]() | Vitralit® UC 6772 | Powłoka kopuły
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® 1528 | klej optyczny, klej do mocowania soczewek, klejenie szkła, materiał do zalewania
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Structalit® 8838 | mocowanie elementów na PCB, hermetyzacja elementów elektronicznych, montaż SMD
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Structalit® 5820 | materiał do zalewania
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® 1650 | glob top hermetyzacja, powłoka ochronna, hermetyzacja elementów elektronicznych, hermetyzacja chipa, materiał do zalewania, motoryzacja, lotnictwo, karta inteligentna
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
![]() | Vitralit® UD 8050 MV F | technologia medyczna, optyka, elektronika
| Kleje epoksydowe | Więcej Zapytaj |
|
Karolina Masny +48 663-840-464 |