Kategorie
Filtry

Maszyny do lakierowania selektywnego PCB

myc coating 970x3522

 

Ochrona elektroniki z precyzją i wszechstronnościąOchrona zespołów elektronicznych staje się coraz bardziej złożona. Kluczowe znaczenie mają możliwości, wszechstronność i precyzja.

Nowe pakiety nie mogą być zanurzane ani ręcznie natryskiwane. Ręczne maskowanie zwiększa nakład pracy i koszty. Powlekanie ewoluowało z niszowego procesu do głównego nurtu wymagań, ponieważ elektronika jest umieszczana w coraz trudniejszych środowiskach, w których ochrona jest kluczowa. Selektywne i precyzyjne zabezpieczenie elektroniki umożliwia produkować wytrzymałe produkty przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości lotnych związków organicznych i kosztów operacyjnych.
  • Szybka i stabilna praca
  • Zautomatyzowane przełączanie wzoru natrysku
  • Elastyczna kontrola wieloosiowa dla złożonych procesów
  • Wydajne kontrole procesu dla lepszej jakości
  • Wybór programu z kodem kreskowym
 

 

Bez tytułu

 

Precyzyjna platforma - MYC50


MYC50 to wysokowydajny system do coatingu, który zapewnia nieprzerwaną wydajność w szerokim zakresie zastosowań. Dzięki solidnej strukturze ramy i zaawansowanym systemom konfiguracji zapewnia producentom idealne połączenie szybkości i precyzji dla nieskończonej różnorodności wymagań dotyczących powlekania.
 

Wszechstronne sterowanie wieloosiowe


Elastyczne funkcje sterowania w wielu osiach umożliwiają zaprogramowanie wielu złożonych funkcji lakierowania. Wybierz system z dwoma a nawet trzema zaworami do jednoczesnego lub asynchronicznego powlekania. Wykonuj bardzo precyzyjne dozowanie i automatycznie przełączaj zawory do powlekania z zerowym czasem przestoju. Niezależnie od trudnych zastosowań, jakie może przynieść przyszłość, skonfiguruj zawór natryskowy, zawór do powlekania filmem (kurtyną) lub dyszę igłową. MYC50 obsługuje je wszystkie, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom dokładności, jakości i wykorzystania linii.
 

Zaawansowana automatyzacja oparta na oprogramowaniu


Począwszy od łatwego w obsłudze interfejsu, MYC50 daje użytkownikom dostęp do potężnego pakietu możliwości kontroli procesu: od śledzenia kodu kreskowego po kontrolę szerokości ścieżki, temperaturę materiału oraz cyrkulacyjnego ogrzewania lakieru. Wszystkie te parametry można łatwo monitorować, aby zapewnić stabilne warunki procesu. 
 

 

Pobierz broszurę PDF

4012647 myc in line coating brochure nov 172

 

 

Twój najlepszy partnerMając ponad 40 lat w branży elektronicznej i wyjątkową pozycję na rynku, możesz na nas liczyć. Rozumiemy szybkie zmiany na rynku i mamy silną sieć dystrybutorów w ponad 50 krajach, aby wspierać naszych klientów. Dostarczamy technologie, które są przyszłościowe i są poświęcone naszej misji i naszym klientom.

 


 
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

email kontaktowy do Jerzy Ziółkowski

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

email kontaktowy do Rafał Przegaliński

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

email kontaktowy do Aleksander Jaświec

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474

email kontaktowy do Tomasz Bińkowski