Kategorie
Filtry

Maszyny do lakierowania selektywnego PCB

myc coating 970x3522

Ochrona elektroniki z precyzją i wszechstronnością

Ochrona zespołów elektronicznych staje się coraz bardziej złożona.
Kluczowe znaczenie mają możliwości, wszechstronność i precyzja.

Nowe zespoły nie mogą być zanurzane ani ręcznie natryskiwane. Ręczne maskowanie zwiększa nakład pracy i koszty. Powlekanie ewoluowało z niszowego procesu do głównego nurtu wymagań, ponieważ elektronika jest umieszczana w coraz trudniejszych środowiskach, w których ochrona jest kluczowa. Selektywne i precyzyjne osadzanie zgodnych materiałów powłokowych umożliwia wytrzymałą elektronikę przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości lotnych związków organicznych i kosztów operacyjnych.

  • Szybka i stabilna praca
  • Zautomatyzowane przełączanie wzoru natrysku
  • Elastyczna kontrola wieloosiowa dla złożonych procesów
  • Wydajne kontrole procesu dla lepszej jakości
  • Wybór programu z kodem kreskowym

Bez tytułu

Precyzyjna platforma ruchu

MYC50 to wysokowydajny zgodny system powłokowy, który zapewnia nieprzerwaną wydajność w szerokim zakresie zastosowań. Dzięki solidnej strukturze ramy i zaawansowanym systemom konfiguracji ruchu zapewnia producentom idealne połączenie szybkości i precyzji dla nieskończonej różnorodności wymagań dotyczących powlekania.


Wszechstronne sterowanie wieloosiowe

Elastyczne funkcje sterowania w wielu osiach umożliwiają zaprogramowanie wielu złożonych funkcji opryskiwania. Skonfiguruj za pomocą systemu z dwoma zaworami do jednoczesnego lub asynchronicznego nakładania dwóch różnych ustawień oprysku. Wykonuj bardzo precyzyjne obroty dozowania i automatycznie przełączaj zawory do powlekania z zerowym czasem przestoju. Niezależnie od trudnych zastosowań, jakie może przynieść przyszłość, trójdrożny zawór natryskowy MYC50, zawór do powlekania filmem lub dysza igłowa obsługuje je wszystkie, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom dokładności, jakości i wykorzystania linii.


Zaawansowana automatyzacja oparta na oprogramowaniu

Począwszy od łatwego w obsłudze interfejsu, MYC50 daje użytkownikom dostęp do potężnego pakietu możliwości kontroli procesu. Od śledzenia kodu kreskowego po kontrolę szerokości wentylatora, temperaturę kleju i ogrzewanie cyrkulacji kleju, można łatwo monitorować szeroki zakres parametrów, aby zapewnić stabilne warunki procesu. Automatyczne skanowanie kodów kreskowych można również zaprogramować w celu wykonywania funkcji, w tym transmisji PCB, szybkiego czyszczenia zaworu i wzorów wielozaworowych do aplikacji powlekania synchronicznego.


Inteligentne powlekanie stało się proste

Rezultatem jest wysoce wydajna platforma, która jest łatwa do zaprogramowania i obsługi, a jednocześnie wystarczająco mocna, aby zwiększać wartość twoich operacji w linii w miarę wzrostu zapotrzebowania, złożoności i automatyzacji. Daje ci więcej niż kiedykolwiek możliwości radzenia sobie z przyszłymi wyzwaniami produkcyjnymi.

 Pobierz broszurę PDF

4012647 myc in line coating brochure nov 172

Twój najlepszy partner

Mając ponad 40 lat w branży elektronicznej i wyjątkową pozycję na rynku, możesz na nas liczyć. Rozumiemy szybkie zmiany na rynku i mamy silną obecność lokalną w ponad 50 krajach, aby pomóc naszym klientom. Dostarczamy technologie, które są przyszłościowe i są poświęcone naszej misji i naszym klientom.

Lakierowanie i dozowanie PCB

Lakierowanie

Ochrona elektroniki z precyzją i wszechstronnością

Ochrona zespołów elektronicznych jest coraz bardziej złożona. Zdolności, wszechstronność i precyzja są kluczowe. Nowe zespoły nie mogą być zanurzane ani ręcznie spryskiwane. Manualne maskowanie zwiększa nakład pracy i koszty. Powłoka ewoluowała od procesu niszowego do głównego nurtu, ponieważ elektronika jest umieszczana w coraz trudniejszych warunkach, w których ochrona jest kluczowa. Selektywne i precyzyjne osadzanie konformacyjnych materiałów powłokowych pozwala na wzmocnienie elektroniki przy jednoczesnym zmniejszeniu lotnych związków organicznych i kosztów operacyjnych.

Najważniejsze korzyści:

Zawory dla każdej aplikacji

Wysoka precyzja

Oprogramowanie sterujące automatyzacją procesu

Szybka i stabilna praca

Automatyczne przełączanie natrysków   

Elastyczna kontrola wieloosiowa dla złożonych procesów     

Skuteczne sterowanie procesem w celu poprawy jakości     

Wybór programu z kodem kreskowym  

Precyzyjna platforma MYC50 to wysokowydajny system lakierowania zapewniający nieprzerwaną przepustowość w szerokim zakresie aplikacji o dużej objętości. Dzięki solidnej konstrukcji ramowej i zaawansowanym systemom konfiguracji ruchu daje producentom idealną kombinację prędkości i precyzji dla nieskończonej różnorodności wymagań dotyczących powłok.  

Elastyczne funkcje sterowania wieloosiowego umożliwiają zaprogramowanie szeregu złożonych funkcji rozpylania. Skonfiguruj system z dwoma zaworami do jednoczesnego lub asynchronicznego stosowania dwóch różnych ustawień natryskiwania. Wykonywanie precyzyjnych obrotów i automatyczne przełączanie zaworów powlekających z zerowym czasem przestoju. Niezależnie od ambitnych zastosowań, jakie przyniesie przyszłość, trójzakresowy zawór natryskowy MYC50, zawór filmowy lub igła obsługuje je wszystkie, zapewniając najwyższy poziom dokładności, jakości i wykorzystania linii.  


 
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474