Kategorie
Filtry

Automaty montażowe Pick&Place

my300 board handling 970x3522

High-mix thinking

for a higher volume world

 Informacje o dostępność komponentów są gardłami przy produkcji PCB.

W dzisiejszym dynamicznym środowisku produkcyjnym czas cyklu maszyny nie jest już czynnikiem ograniczającym. Liczba PCB, które produkujesz dziennie, zależy głównie od Twojej zdolności do efektywnego przetwarzania komponentów i informacji. Pozwól nam pomóc opanować Ci tę złożoność dzięki najbardziej wszechstronnemu rozwiązaniu typu P&P na rynku. Więcej PCB - przy mniejszym wysiłku Łączymy innowacyjną technologię podajników i automatyczne magazynowanie z pełnym śledzeniem materiału i elektronicznym prowadzeniem operatora. W ten sposób możemy zapewnić, że właściwy materiał jest ładowany na maszyny przy minimalnym wysiłku człowieka. Najważniejsze korzyści: * Większa liczba podajników w tej samej długości linii * Szybsze przezbrajanie i zmiany narzędzi * Większa elastyczność pracy

  •  Inteligentne podajniki Agilis
  • Konstrukcja przyjazna dla operatora
  •  Pełna kompatybilność z inteligentnymi szafami do przechowywania komponentów 

Wykonuj więcej prac na mniejszej przestrzeni. Bezproblemowo przełączaj z pełnego wolumenu na jeden rozmiar partii. I obsługuj szerszą gamę komponentów o bezkompromisowej jakości produkcji, całkowitej dokładności zapasów i pełnej identyfikowalności aż do indywidualnego numeru seryjnego płytki drukowanej. MY300 zapewnia nowy poziom precyzji i elastyczności w szybszym, mniejszym i bardziej inteligentnym formacie.

Bez tytułudgvwsbgsfbv

Materiały i informacje stanowią wąskie gardła

W dzisiejszym dynamicznym środowisku produkcyjnym czas cyklu maszyny nie jest już czynnikiem ograniczającym. Liczba desek produkowanych dziennie zależy głównie od umiejętności skutecznego obchodzenia się z materiałami i informacjami. Pozwól nam pomóc opanować tę złożoność dzięki najbardziej wszechstronnemu rozwiązaniu typu „wybierz i umieść” na rynku.

Więcej desek - przy mniejszym wysiłku

Potężny system zarządzania zapasami jest podstawą naszego rozwiązania Lean Manufacturing. Łączymy innowacyjną technologię podajnika i automatyczne przechowywanie z pełnym śledzeniem materiałów i elektronicznym wskazówkami dla operatora. W ten sposób możemy zapewnić, że właściwy materiał zostanie załadowany do maszyn przy minimalnym wysiłku człowieka.

Pochyl się do końca

Nasze szczupłe myślenie nie kończy się na operacji fizycznej. W Mycronic stosujemy również oszczędne myślenie do przepływu informacji przez fabrykę. Bez względu na to, czy jesteś planistą, inżynierem, kierownikiem zapasów czy operatorem maszyny, nasz potężny i przyjazny dla użytkownika pakiet oprogramowania zapewnia dostęp do dokładnych i aktualnych informacji.

Case TEMA SpA

tema 970x352

Wyzwanie

Włoski podwykonawca TEMA SpA zdał sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnym, musi inwestować w przyszłość. Ich klienci domagali się bardziej niestandardowych rozwiązań i dostawy na czas. W TEMA brakowało rozwiązania montażowego SMT, które mogłoby działać wydajnie, przy dużym wykorzystaniu, w złożonym środowisku produkcyjnym o dużej mieszance.

Rozwiązanie

Dwie linie synergii Mycronic w połączeniu z potężnym oprogramowaniem stały się podstawą rozwiązania montażowego TEMA. TEMA korzysta z pakietu APM firmy Mycronic do łatwego przygotowania danych, sekwencjonowania zadań, równoważenia linii i optymalizacji podajnika. Ale w zakresie obsługi materiałów SW firmy Mycronic wnosi największą wartość, zapewniając szybkie ładowanie podajnika, śledzenie lokalizacji, dokładność zapasów i proaktywne uzupełnianie.

Wynik

Wykorzystanie sprzętu TEMT przez SMA wynosi imponująco 80-90 procent. Osiąga to jedynie dwóch pracowników produkcyjnych - jeden operator linii i jedna osoba przygotowująca nowe
Oferty pracy. Łącząc oprogramowanie do zarządzania materiałami firmy Mycronic z ich magazynowaniem
i systemów ERP, TEMA ma teraz pełną kontrolę nad ilością komponentów,
lokalizacja i zmiana kolejności.

„Wybraliśmy Mycronic, ponieważ daje nam to wielką przewagę
pod względem szybkich ustawień i zmian ”.

Giancarlo Scacchetti, dyrektor sprzedaży, TEMA SpA

Dane Techniczne

MY300 HX DX SX LX EX
Prędkość znamionowa (cph) 45 000 40 000 24 000 16 000 11 000
Maks. Liczba podajników (8mm tape)   160 224 192 192 160
Dokładność Chipa @ Cpk=1.33 (µm) 50 50 50 75 50
Maksymalny rozmiar płyty (mm) 640 x 510   640 x 510   640 x 510   640 x 510   640 x 510  

 

MY300HX specyfikacje
MY300DX specyfikacje
MY300SX specyfikacje
MY300LX specyfikacje
MY300EX specyfikacje

 

 

Broszury

 

alt
MY300 brochure
 
alt
Smart feeders brochure
 
alt
Solution brochure
 

Twój najlepszy partner

 

Mając ponad 40 lat w branży elektronicznej i wyjątkową pozycję na rynku, możesz na nas liczyć. Rozumiemy szybkie zmiany na rynku i mamy silną obecność lokalną w ponad 50 krajach, aby pomóc naszym klientom. Dostarczamy technologie, które są przyszłościowe i są poświęcone naszej misji i naszym klientom.


 
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474