Strona główna » Kosmetyki » Surowce aktywne » Ciało » Przeciw rozstępom - surowce kosmetyczne
Kategorie
Filtry
Przeciw rozstępom - surowce kosmetyczne

Przeciw rozstępom - surowce kosmetyczne

Rozstępy to zmiany na skórze, które powstają na skutek jej rozciągania się. Mogą się pojawić po znacznym przybraniu na wadze, przy zbyt szybkim rozroście mięśni lub nawet w okresie wzmożonego wzrostu u dzieci i młodzieży – zawsze wtedy, gdy skóra „nie nadąża” z produkcją odpowiedniej ilości kolagenu. Sprzyjającym im czynnikiem jest też ciąża.

Odpowiednio odżywiając, nawilżając i natłuszczając skórę, można zapobiec rozstępom. Niekiedy jednak ich pojawienie się jest niespodzianką. Wówczas ich widoczność można zredukować – np. używając odpowiednich produktów lub poddając się specjalistycznym zabiegom kosmetycznym. Działają one m.in. poprzez poprawę elastyczności skóry i dostarczanie jej odpowiednich kwasów tłuszczowych.

Nasz asortyment obejmuje różnorodne składniki, które sprawdzą się do zastosowania w formułach przeciw rozstępom. Proponujemy tylko wysokiej jakości surowce od najlepszych producentów, przebadane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Oleosoft-4

Oleosoft-4 – innowacyjny surowiec wyprodukowany przy zastosowaniu nowej technologii enzymatycznej w wyniku której rozbijamy mieszaninę olejów: /z ogórecznika, oliwki, lnu,...Przeciw rozstępom - surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Magdalena Wielgosz

+48 661-842-484

Magdalena Wielgosz kontakt

Dominika Kiełkiewicz-Wysokińska

+48 663-840-424

Dominika Kiełkiewicz kontakt

Marta Maroszek

+48 663-840-494

Marta Maroszek kontakt