Strona główna » Kosmetyki » Surowce aktywne » Ciało » Wyszczuplające surowce kosmetyczne
Kategorie
Filtry
Wyszczuplające surowce kosmetyczne

Wyszczuplające surowce kosmetyczne

Wyszczuplanie to jedna z bardziej interesujących funkcji kosmetyków do ciała. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom mogą one wpływać na stan napięcia skóry, a także pomagać w redukcji tkanki tłuszczowej znajdującej się pod nią. W zależności od rodzaju użytych surowców, a także ich stężenia, efekt wyszczuplania może być dość widoczny, szczególnie przy regularnym stosowaniu.

Kosmetyki wyszczuplające są poszukiwane przez kobiety i mężczyzn. Najczęściej są to różnego rodzaju balsamy i kremy przeznaczone do wcierania w problematyczne miejsca charakteryzujące się nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Wyszczuplające składniki są również używane w preparatach przeznaczonych do profesjonalnych zabiegów w gabinetach.

W naszej ofercie znalazły się surowce kosmetyczne idealnie nadające się do wykorzystania we wszystkich tego rodzaju formułach. Jeśli zależy Państwu na dostawach wysokiej jakości, bezpiecznych i przebadanych składników do produkcji kosmetyków lub specjalistycznych preparatów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Adipo-trap

Adipo-trap – ekstrakt biotechnologicznie otrzymywany z rosiczki - ma działanie wyszczuplające, poprawia kontur ciała, przeciwdziała cellulitowi.Wyszczuplające surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj

Pro-DG

Pro-DG – rewolucyjny składnik aktywny o działaniu odchudzającym: - redukuje gromadzenie lipidów w adipocytach /test in-vitro/Wyszczuplające surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Magdalena Wielgosz

+48 661 842 484
MWielgosz@cherbsloeh.com

Anna Rękawek-Trąbińska

+48 665-950-833
ARekawek@cherbsloeh.com

Natalia Włodarczak-Kulas

+48 663-840-424
NKulas@cherbsloeh.com

Magdalena Bielawska

+48 695-645-474
MBielawska@cherbsloeh.com