Strona główna » Kosmetyki » Surowce aktywne » Twarz » Skóra problematyczna i wrażliwa - surowce kosmetyczne
Kategorie
Filtry
Skóra problematyczna i wrażliwa - surowce kosmetyczne

Skóra problematyczna i wrażliwa - surowce kosmetyczne

Skóra wrażliwa ma szczególne potrzeby. Może źle reagować na wiele substancji zawartych w kosmetykach lub detergentach. Dlatego osoby z wrażliwą cerą powinny zawsze dokładnie przyglądać się składom stosowanych produktów. Pomoże to uniknąć zaczerwienienia, świądu, pieczenia i innych nieprzyjemnych dolegliwości wpływających na kondycję i wygląd skóry.

Do kosmetyków dedykowanych wrażliwej skórze warto niekiedy dodać surowce aktywne, które pomogą zminimalizować ewentualne reakcje na czynniki drażniące. Istnieją składniki, które świetnie sprawdzają się w tej roli, działając zarówno doraźnie, jak i długofalowo (przy regularnym stosowaniu). Znajdą je Państwo w naszej ofercie. Mogą być pozyskiwane z różnych źródeł i konstruowane na wiele sposobów, a także używane w rozmaitych formułach. Świetnie sprawdzą się przede wszystkim w kosmetykach pielęgnacyjnych – kremach, serum czy maseczkach – wpływając na mniejszą reaktywność cery.

Składniki aktywne do skóry wrażliwej pozyskujemy tylko z pewnych źródeł – od najlepszych producentów na całym świecie. Dzięki temu możemy zagwarantować ich jakość oraz bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi surowcami.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Aqua proVita-D3

INCI: Glycerin, Hydroxypropyl cyclodextrin, 7-dehydrocholesterolSkóra problematyczna i wrażliwa - surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj

Ectoin® natural

INCI: EctoinSkóra problematyczna i wrażliwa - surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj

Mariliance

Neurokosmetyk - mieszanina wody, propanediolu i ekstraktu z hydrolizowanej algi - Rhodosorus Marinus (mikroalga).Skóra problematyczna i wrażliwa - surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Magdalena Wielgosz

+48 661 842 484
MWielgosz@cherbsloeh.com

Anna Rękawek-Trąbińska

+48 665-950-833
ARekawek@cherbsloeh.com

Natalia Włodarczak-Kulas

+48 663-840-424
NKulas@cherbsloeh.com

Magdalena Bielawska

+48 695-645-474
MBielawska@cherbsloeh.com