Strona główna » Kosmetyki » Surowce aktywne » Twarz » Przeciwtrądzikowe surowce kosmetyczne
Kategorie
Filtry
Przeciwtrądzikowe surowce kosmetyczne

Przeciwtrądzikowe surowce kosmetyczne

Trądzik to schorzenie, które ma wiele odmian i przyczyn. Dlatego często jest bardzo trudny w zwalczaniu. Z pewnością pomóc mogą jednak kosmetyki wzbogacone o odpowiednie składniki aktywne. Surowce przeciwtrądzikowe skupiają się zazwyczaj na regulowaniu wydzielania sebum, które powoduje zapychanie porów i powstawanie zmian. Mogą również działać przeciwzapalnie. W przypadku trądziku różowatego pomocne okazuje się również wzmacnianie naczyń krwionośnych. Redukcji zmian trądzikowych sprzyjają też antyoksydanty.

Dostępne w naszej ofercie przeciwtrądzikowe składniki aktywne to surowce używane do tworzenia formuł środków do mycia, kremów, toników, a także preparatów przeznaczonych do punktowego stosowania na wypryski. W zależności od stężenia i połączenia z innymi składnikami mogą pomagać osobom o różnych problemach z cerą.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie surowce przeciwtrądzikowe od najlepszych producentów o potwierdzonym badaniami bezpieczeństwie. Zachęcamy do zapoznania się z ich właściwościami.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Endothelyol ™

Endothelyol ™ to wyjątkowy składnik aktywny 5 w 1.Przeciwtrądzikowe surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj

Couperine

Couperine - redukuje trądzik różowaty już od pierwszego tygodnia stosowania.Przeciwtrądzikowe surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj

Sopholiance S

Sopholiance S – jest w pełni naturalnym biosurfaktantem z rodziny sophorolipidów.Przeciwtrądzikowe surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Magdalena Wielgosz

+48 661 842 484
MWielgosz@cherbsloeh.com

Anna Rękawek-Trąbińska

+48 665-950-833
ARekawek@cherbsloeh.com

Natalia Włodarczak-Kulas

+48 663-840-424
NKulas@cherbsloeh.com

Magdalena Bielawska

+48 695-645-474
MBielawska@cherbsloeh.com