Kategorie
Filtry
Peeling kwasowy

Peeling kwasowy

Istnieje kilka sposobów na złuszczenie wierzchniej, martwej warstwy naskórka. Wśród nich ta chemiczna jest uważana za jedną z najskuteczniejszych. Do peelingu chemicznego wykorzystuje się rozmaite kwasy, najczęściej z grupy AHA (alfa-hydroksykwasów) lub BHA (beta-hydroksykwasów). Rozluźniają one połączenia pomiędzy komórkami warstwy rogowej, co prowadzi do ich złuszczania. Po peelingu kwasowym skóra jest wyraźnie gładsza, promienna i ma lepszy koloryt. Zabieg wpływa też na jej zdolność do wchłaniania substancji aktywnych, dlatego można go wykonać przed zastosowaniem maseczki lub serum.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. surowce służące do wykonania peelingu chemicznego. Dostępne w naszej ofercie kwasy są pozyskiwane na różne sposoby, jednak łączy je wysoka jakość oraz bezpieczeństwo. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, by upewnić się, że do naszych odbiorców trafiają wyłącznie godne uwagi składniki. To kwasy do wykorzystania w kosmetykach, a także środkach przeznaczonych do wykonywania profesjonalnych zabiegów.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Regenine

Delikatne owocowe kwasy AHA wzbogacone substancjami nawilżającymi, odżywczymi i antyutleniaczami.Peeling kwasowyWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Magdalena Wielgosz

+48 661-842-484

Magdalena Wielgosz kontakt

Dominika Kiełkiewicz-Wysokińska

+48 663-840-424

Dominika Kiełkiewicz kontakt

Marta Maroszek

+48 663-840-494

Marta Maroszek kontakt