Kategorie
Filtry
Peeling enzymatyczny

Peeling enzymatyczny

Peeling jest bardzo korzystnym dla skóry zabiegiem, jednak wykonany niewłaściwie może ją podrażnić. Dlatego tak ważny jest dobór właściwych produktów zawierających dopasowane do potrzeb cery składniki aktywne. Peelingi enzymatyczne należą do najdelikatniejszych, dlatego sprawdzają się nawet przy wrażliwej skórze. Zawierają one enzymy (pozyskane np. z owoców), które w naturalny sposób zmiękczają i usuwają martwy naskórek, poprawiając koloryt i strukturę cery. W niektórych przypadkach tego typu składniki mogą być stosowane nawet codziennie.

Nasza oferta obejmuje enzymatyczne składniki peelingujące do wykorzystania przede wszystkim w produktach do twarzy – m.in. w peelingach, tonikach, maseczkach. Sprawdzą się w pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej, naczynkowej czy nad reaktywnej, pomagając w jej odnowie.

Proponujemy wyłącznie surowce kosmetyczne od renomowanych producentów. To gwarantuje ich wysoką jakość i bezpieczeństwo zastosowania. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami dostępnych peelingów enzymatycznych.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Ennactive Pineapple

Ekstrakt z ananasa standaryzowany na bromelinę.Peeling enzymatycznyWięcej Zapytaj

Ennactive Papaya

Ekstrakt z papaji standaryzowany na papainę. Rozpuszczalny w wodzie skoncentrowany ekstrakt w proszku z owoców papai (Carica papaya).Peeling enzymatycznyWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Magdalena Wielgosz

+48 661-842-484

Magdalena Wielgosz kontakt

Dominika Kiełkiewicz-Wysokińska

+48 663-840-424

Dominika Kiełkiewicz kontakt

Marta Maroszek

+48 663-840-494

Marta Maroszek kontakt