Kosmetyki
Farmacja i suplementy diety
Dodatki do żywności
Kleje przemysłowe
Guma i tworzywa sztuczne
Maszyny i materiały do elektroniki
Środki smarne
Chemia gospodarcza i agrochemia
Oczyszczanie ścieków przemysłowych
Powłoki malarskie i kleje
Z przyjemnością przedstawiamy nowy klej na bazie żywicy epoksydowej Vitralit® UC 6025 firmy Panacol optymalizujący zautomatyzowane procesy montażu. Specjalnie zaprojektowany dla przemysłu kosmetycznego, Vitralit® UC 6025 ma optymalną lepkość do wypełniania luk.
Jednoskładnikowy klej epoksydowy jest bezwonny oraz łatwy w aplikacji. Dzięki możliwości kontroli i szybkiemu utwardzaniu Vitralit® UC 6025 nadaje się do zastosowań wymagających wysokiej wydajności. Vitralit® UC 6025 może zostać utwardzony promieniowaniem UV lub światłem widzialnym w ciągu zaledwie kilku sekund. Proces utwardzania kleju można dodatkowo zoptymalizować, stosując sprzęt do utwardzania UV / LED firmy Dr. Hönle.
Fluorescencyjna wersja kleju Vitralit® UC 6025 F umożliwia kontrolę procesu w linii dla maksymalnej wydajności. Po utwardzeniu klej ma wysoką przyczepność do ABS, aluminium i szkła. Te właściwości i brak zapachu sprawiają, że Vitralit® UC 6025 jest idealny do zastosowań w przemyśle kosmetycznym. Przykłady aplikacji obejmują klejenie aplikatorów do szminki lub pokrywek butelek.
Karta techniczna Vitralit UC 6025