Strona główna » Kosmetyki » Surowce aktywne » Ciało » Pochłanianie brzydkich zapachów - surowce kosmetyczne
Kategorie
Filtry
Pochłanianie brzydkich zapachów - surowce kosmetyczne

Pochłanianie brzydkich zapachów - surowce kosmetyczne

Ładny zapach to coś, na czym zależy wielu osobom. W wielu przypadkach jest to wręcz wyraz kultury i taktu – niektóre zapachy mogą być bowiem szczególnie drażliwe dla innych. Najczęściej stosowaną techniką jest maskowanie nieprzyjemnych aromatów tymi przyjemnymi – np. zawartymi w wodach toaletowych czy odświeżaczach powietrza. Takie zabiegi mogą przynieść jednak skutek odwrotny od zamierzonego. Znacznie lepszym pomysłem może być neutralizacja przykrych zapachów możliwa dzięki określonym surowcom kosmetycznym.

Dostępne w naszej ofercie składniki nadają się do zastosowania w różnego rodzaju produktach, ponieważ pomagają redukować nie tylko zapach ciała, ale również inne aromaty – np. gotowania, dymu papierosowego czy środków chemicznych. Dzięki starannie opracowanym i przebadanym mechanizmom działania wykazują się dużą skutecznością niezależnie od formuły, w jakiej będą zastosowane. Są też całkowicie bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z ich właściwościami. To surowce, które idealnie sprawdzą się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków do ciała, domu, samochodu itp.


 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

Silkalun ®

Silkalun® - INCI: Potassium Alum (and) Magnesium StearatePochłanianie brzydkich zapachów - surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj

Sinodor ®

Sinodor® – INCI : Citronellyl MethylcrotonatePochłanianie brzydkich zapachów - surowce kosmetyczneWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Kosmetyki

Magdalena Wielgosz

+48 661-842-484

Magdalena Wielgosz kontakt

Dominika Kiełkiewicz-Wysokińska

+48 663-840-424

Dominika Kiełkiewicz kontakt

Marta Maroszek

+48 663-840-494

Marta Maroszek kontakt