Kategorie
Filtry
Farmacja

Surowce Farmaceutyczne - dystrybutor i dostawca C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

Produkcja farmaceutyków wiąże się z koniecznością spełnienia rygorystycznych wymogów dotyczących zarówno warunków, w jakich przebiegają procesy technologiczne, jak i jakości składników. Ze względu na przeznaczenie gotowych preparatów, których celem jest leczenie chorób i przywracanie prawidłowych funkcji organizmu, surowce farmaceutyczne powinny mieć odpowiednią czystość. Muszą też być bezpieczne dla organizmu, aby wytwarzane z nich leki i środki pomocnicze przynosiły spodziewane korzyści. Wymienione cechy charakteryzują wszystkie substancje, które firma C.H Erbsloeh dostarcza klientom z branży farmaceutycznej.

Oferujemy związki chemiczne, których stosowanie w preparatach pomaga w utrzymaniu odpowiedniej struktury zawiesin czy uzyskaniu pożądanej gęstości. W sprzedaży mamy bezpieczne zagęstniki takie jak guma ksantanowa, glinkę smektyczną i inne stabilizatory zawiesin oraz substancje pomocnicze do form suchych - talk oraz izomalt. Klienci znajdą u nas również produkty do preparatów stosowania zewnętrznego i do preparatów iniekcyjnych.

C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem surowców farmaceutycznych oraz firmą w zakresie doradztwa technicznego oraz dostaw nowoczesnych substancji chemicznych, bezpośrednio od sprawdzonych producentów.Bogaty wybór surowców farmaceutycznych do produkcji leków i suplementów diety

Branża farmaceutyczna obejmuje produkcję tysięcy preparatów, zarówno leczniczych, jak i wspomagających pracę organizmu czy stwarzających korzystnie warunki do prowadzenia terapii. W firmach farmaceutycznych powstają nie tylko leki, ale też środki opatrunkowe, dezynfekcyjne, suplementy diety i wiele innych produktów. Zróżnicowanie ich składu wymaga dostępu do bogatej gamy surowców. Można wśród nich wymienić zarówno substancje czynne, jak i te niezbędne do stabilizowania zawiesin czy utrwalania tabletek. 

C.H. Erbsloeh jest profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam stale wzbogacać i rozbudowywać asortyment o nowe surowce niezbędne do produkcji leków. Dzięki temu nie tylko zaspokajamy wszystkie bieżące potrzeby przedsiębiorstw farmaceutycznych. Wychodzimy też o krok w przyszłość, proponując sprowadzanie na zamówienie surowców farmaceutycznych, substancji chemicznych i komponentów niezbędnych do wytwarzania nowych, dopiero wprowadzanych na rynek preparatów.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami

Jako dystrybutor surowców dla przemysłu farmaceutycznego wiemy, jak ważna jest w tej branży wysoka jakość składników produkcyjnych. Dlatego nie zdajemy się na przypadek. Stawiamy wyłącznie na bezkompromisową jakość, którą mogą nam zagwarantować sprawdzeni, renomowani producenci. Znajdują się wśród nich firmy takie jak amerykańska firma Vanderbilt Minerals LLC, która od 70 lat dostarcza na rynek naturalne środki reologiczne.

Surowce farmaceutyczne, który oferujemy, obejmuje między innymi serię izolmatów niezbędnych do produkcji tabletek. Syntetycznie pozyskiwane substancje słodzące z serii galeniQ są bezwonne, niskokaloryczne, niehigroskopijne i dobrze rozpuszczają się w wodzie. Wykazują stabilność w wysokich temperaturach i mają status substancji bezpiecznych GRAS. Dzięki temu mogą być stosowane do produkcji tabletek powlekanych, zarówno w przypadku wytwarzania suplementów diety, jak i leków. Polecamy też wysokiej czystości glinkę smektyczną i gumę ksantanową firmy Vanderbilt Minerals LLC – są one przeznaczone do zagęszczania i stabilizacji zawiesin.


 
 
ProduktSkrócony opisGrupa produktów

galenIQ 900

Substancje pomocnicze do form suchychWięcej Zapytaj

Hialuronian sodowy

Produkty do preparatów stosowania zewnętrznego i do preparatów iniekcyjnych.InneWięcej Zapytaj

Vanzan

Guma ksantanowaZagęstnikiWięcej Zapytaj

Veegum HV

glinka smektycznaStabilizatory zawiesin i emulsjiWięcej Zapytaj

Talkum Pharma G

TalkSubstancje pomocnicze do form suchychWięcej Zapytaj

Veegum HS

glinka smektycznaStabilizatory zawiesin i emulsjiWięcej Zapytaj

galenIQ 981

IzolmatSubstancje pomocnicze do form suchychWięcej Zapytaj

Veegum K

glinka smektycznaStabilizatory zawiesin i emulsjiWięcej Zapytaj

galenIQ 960

IzomaltSubstancje pomocnicze do form suchychWięcej Zapytaj

Veegum R

glinka smektycznaStabilizatory zawiesin i emulsjiWięcej Zapytaj

galenIQ 801

IzomaltSubstancje pomocnicze do form suchychWięcej Zapytaj

galenIQ 800

IzomaltSubstancje pomocnicze do form suchychWięcej Zapytaj

galenIQ 721

IzomaltSubstancje pomocnicze do form suchychWięcej Zapytaj

galenIQ 720

IzomaltSubstancje pomocnicze do form suchychWięcej Zapytaj
Wyników na stronie: 25 50 75
Strona 1

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Farmacja i suplementy diety

Zbigniew Chalecki

+48 503 120 136

email kontaktowy do Zbigniew Chalecki