Kontakt

C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

ul. Farbiarska 69
02-862 Warszawa
Tel: +48 22 899 19 44-46
Fax: +48 22 899 19 47
Email: info.pl@cherbsloeh.com
Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

 

Oczyszczanie ścieków

Arkadiusz Walkiewicz
+48 667 883 334
AWalkiewicz@cherbsloeh.com

Hubert Izydorski
+48 609 749 454
HIzydorski@cherbsloeh.com

 

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec
+48 603 411 677
AJaswiec@cherbsloeh.com

Tomasz Bińkowski
+48 609 743 474
TBinkowski@cherbsloeh.com

 

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski
+48 606 893 910
JZiolkowski@cherbsloeh.com

Rafał Przegaliński
+48 605 548 484
RPrzegalinski@cherbsloeh.com

 

Farmacja, agrochemia, chemia gospodarcza

Zbigniew Chalecki
+48 503 120 136
ZChalecki@cherbsloeh.com

 

Powłoki malarskie i kleje

Mirosław Marjański
+48 607 118 613
MMarjanski@cherbsloeh.com

 

Środki smarowe, guma
i tworzywa sztuczne

Andrzej Srogosz
+48 601 588 336
ASrogosz@cherbsloeh.com

 

Kleje przemysłowe

Sebastian Fibrand 
+48 695 646 454
SFibrand@cherbsloeh.com

 

Aromaty do środków farmaceutycznych

dr Zbigniew Chalecki
+48 503 120 136
ZChalecki@cherbsloeh.com

 

Aromaty słodkie

Ewa Melka
+48 605 648 474
EMelka@cherbsloeh.com

 

Aromaty słone

Sylwia Bojańczyk
+48 661 646 494
SBojanczyk@cherbsloeh.com

 

 

Aromaty do napojów

Piotr Golusik
+48 724 424 434
PGolusik@cherbsloeh.com