Kategorie
MYPro I81 - 3D AOI

MYPro I81

Wysokowydajny 3D AOI dla dwutorowych linii produkcyjnych Dzięki koncepcji dwutorowej MYPro I81 został zaprojektowany tak, aby pasował do linii produkcyjnych o dużej wydajności. Wyposażony w nową technologię wizyjną 3D Iris™, każdy pas zyskuje do 30%…

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Wysokowydajny 3D AOI dla dwutorowych linii produkcyjnych


Dzięki koncepcji dwutorowej MYPro I81 został zaprojektowany tak, aby pasował do linii produkcyjnych o dużej wydajności. Wyposażony w nową technologię wizyjną 3D Iris™, każdy pas zyskuje do 30% krótszy czas przetwarzania przy podwojeniu rozdzielczości pikseli. Rezultatem jest prawdziwy przełom w czasie cyklu inspekcji, który dotrzymuje kroku najbardziej wymagającym liniom dwutorowym w branży, a także zwiększony zakres testów dzięki możliwości kontroli pakietów komponentów 008004 (0201 metrycznych).
 

MYWizard - przełom w programowaniu 3D AOI


Aby poprowadzić operatorów przez programowanie, nowy interfejs użytkownika MYWizard integruje dwa systemy sztucznej inteligencji - Auto-Matchmaker, zaawansowaną technologię rozpoznawania komponentów, oraz nowe algorytmy uczenia maszynowego, które sprawdzają fiducials i polaryzację komponentu. Skutkuje to skróceniem czasu programowania nawet o 30% w porównaniu z poprzednimi generacjami, przy mniejszym doświadczeniu i przeszkoleniu programisty.


 

Escape Tracker do automatycznej optymalizacji wydajności


System samokontroli nowej generacji dla wydajności kontroli


Dzięki funkcji Escape Tracker operator jest natychmiast informowany o wszelkich błędach lub niedociągnięciach programistycznych, które mogą potencjalnie generować fałszywe wywołania lub ucieczki podczas produkcji. Precyzyjne dostrajanie jest znacznie prostsze, szybsze i bardziej wydajne, niezależnie od warunków produkcji i poziomu umiejętności programisty.

System samokontroli nowej generacji dla wydajności kontroli
 

Technologia wizyjna Iris™ 3DWysokowydajna inspekcja. Przyspieszona.


Następna generacja elektroniki samochodowej i przemysłowej wymaga technologii inspekcji nowej generacji. Technologia wizyjna Iris 3D przesuwa granice wysokowydajnej kontroli AOI, oferując najbardziej precyzyjną w branży metrologię i pełne pokrycie testami, nawet przy najbardziej wymagających czasach taktu.

Technologia wizyjna Iris™ 3D

 

Ostrzejsze obrazowanie 3DOstrzejsze obrazowanie 3D - zdjęcie 1

Ostrzejsze obrazowanie 3D - zdjęcie 2

Ostrzejsze obrazowanie 3D - zdjęcie 3

 

Wiodąca w branży wydajność i stabilność produkcji


Seria MYPro I oferuje najlepszą w swojej klasie dokładność i powtarzalność w zakresie X, Y, Z i Theta, zapewniając wydajną kontrolę procesu. Unikalne połączenie technologii subpikselowego dopasowywania wzorców geometrycznych, zastrzeżonych algorytmów 3D oraz unikalnej kompensacji wypaczeń i zniekształceń zapewnia doskonałe możliwości pomiarów krytycznych.
  • Dopasowanie wzorca obrazowania wektorowego.
  • Kompensacja zniekształceń +/- 5 mm z pełną dokładnością Z.
  • Rozdzielczość 3,5 μm X,Y z technologią subpikseli
  • Stała rozdzielczość Z 1 µm, od -5 do 20 mm wysokości

Wiodąca w branży wydajność i stabilność produkcji

MYPro I81

Dzięki pełnemu pokryciu testami, MYPro I81 mierzy korpus komponentu, wyprowadzenia i połączenia lutowane z najwyższą dokładnością, aby wychwycić wszelkiego rodzaju defekty.

Wszechstronny zestaw gotowych do użycia testów inspekcyjnych 2D i 3D pozwala MYPro I50 na kontrolę nie tylko wszystkich komponentów SMT, ale także komponentów przewlekanych, komponentów wciskanych, złączy wszystkich typów i kształtów oraz wszelkich nowych pakietów.


 

Wszechstronne możliwości inspekcji


Dzięki pełnemu pokryciu testami, seria MYPro I mierzy korpus komponentu, wyprowadzenia i połączenia lutowane z najwyższą dokładnością, aby wychwycić wszelkiego rodzaju defekty.

Wszechstronny zestaw gotowych do użycia testów inspekcyjnych 2D i 3D pozwala serii MYPro I kontrolować nie tylko wszystkie komponenty SMT, ale także komponenty przelotowe, komponenty wciskane, złącza wszystkich typów i kształtów oraz wszelkie nowe opakowania.

Wszechstronne możliwości inspekcji

Geometria płytki i względne pozycje komponentów, pinów lub złączy mogą być również sprawdzane z precyzją metrologiczną, aby jeszcze bardziej rozszerzyć zakres testów i jakość produkcji.

 

W pełni zintegrowana kontrola procesuMYPro Link

MYPro Link, wielokrotnie nagradzany internetowy pakiet oprogramowania Mycronic do kontroli procesów, zapewnia korzyści płynące z korelacji danych kontrolnych w produkcji w czasie rzeczywistym. Wszystko po to, abyś mógł monitorować wydajność linii w czasie lub na pierwszy rzut oka i dotrzeć do pierwotnej przyczyny każdego defektu za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
MYPro Link
MYPro Analyze

Monitoruj swój proces w czasie rzeczywistym dzięki MYPro Analyze: dokładne dane produkcyjne pomagają zoptymalizować wydajność i dostarczają istotnych informacji, które pozwalają na dalszą poprawę i maksymalizację wydajności pierwszego przejścia.
MYPro Analyze
Broszura

MYPro I series 3D AOI broszura
MYPro I series 3D AOI broszura

Broszura Iris™ 3D
Brosuzra Technologia wizyjna Iris™ 3D

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Wybrane produkty z kategorii
ProduktSkrócony opisGrupa produktów
MYPro I51 - 3D AOI

MYPro I51

Wysoka wydajność 3D AOI właśnie stała się szybsza i ostrzejsza MYPro I51 przenosi wydajność technologii Mycronic 3D AOI na nowy poziom, zapewniając do 30% szybszy czas przetwarzania i zwiększoną dokładność, bez kompromisów. Wyposażony w technologię…Testery AOI systemy inspekcji optycznejWięcej Zapytaj
MYPro I91 - 3D AOI

MYPro I91

Wysokowydajny 3D AOI do kontroli ciężkich i grubych płytek PCB MYPro I91 3D AOI został specjalnie zaprojektowany do obsługi ciężkich płytek PCBA o wadze do 15 kg, specjalnych płytek o grubości do 15 mm lub płytek PCBA na nośnikach. Dla porównania, MYPro…Testery AOI systemy inspekcji optycznejWięcej Zapytaj
MYPro I50 - 3D AOI

MYPro I50

Wysokowydajne 3D AOI dla produkcji high-mix MYPro I50 sprawia, że wysokowydajne 3D AOI jest w zasięgu producentów elektroniki high-mix dzięki wyjątkowej wszechstronności możliwości inspekcji oraz MYWizard, interfejsowi programowania opartemu na sztucznej…Testery AOI systemy inspekcji optycznejWięcej Zapytaj
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Maszyny i materiały do elektroniki

Materiały do elektroniki

Jerzy Ziółkowski

+48 606-893-910

email kontaktowy do Jerzy Ziółkowski

Rafał Przegaliński

+48 605-548-484

email kontaktowy do Rafał Przegaliński

Maszyny i urządzenia

Aleksander Jaświec

+48 603-411-677

email kontaktowy do Aleksander Jaświec

Tomasz Bińkowski

+48 609-743-474

email kontaktowy do Tomasz Bińkowski